• Kontrast strony

„Pierwsze koty za płoty” to hasło przewodnie otrzęsin w internacie Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Toruniu. Nowi uczestnicy przeszli szereg prób, podczas których wykazali się wiedzą, sprawnością fizyczną, wolą walki, odwagą i poczuciem humoru. Następnie złożyli przysięgę i zostali oficjalnie przyjęci do grona mieszkańców internatu.

- Nigdy wcześniej nawet nie wyobrażałam sobie wystąpień publicznych, a już na pewno nie w przebraniu kota. Jednak odkąd jestem w internacie nabrałam dużego poczucia wartości i bezpieczeństwa. Otrzęsiny były super! – powiedział Nikola, uczestniczka imprezy.

Otrzęsiny to dobra forma integracji, która sprzyja tworzeniu pozytywnych relacji między uczestnikami i budowaniu pozytywnej atmosfery oraz poczucia wartości, które z kolei wpływają na efektywną realizację statutowych działań w OHP.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.