• Kontrast strony

4 października br. odbyło się spotkanie integracyjne dla nowoprzyjętych  uczestników 2-2 Hufca Pracy w Bydgoszczy. Wydarzenie miało miejsce na terenie rekreacyjno-wypoczynkowym należącym do soleckich harcerzy.

Na początku doradca zawodowy bydgoskiego CEiPM przedstawił plan działań doradczych, które będą realizowane przez cały czas nauki w Szkole Branżowej, dzięki czemu kończąc edukację będą lepiej przygotowani do wejścia na rynek pracy. Kolejnym etapem był blok zajęć zabawowo-integracyjnych przygotowanych przez wychowawcę 2-2 HP, podczas których uczestnicy prezentowali ułożone przez siebie rymowanki na temat szkoły i nauczycieli oraz rywalizowali w wielu konkurencjach sportowych, takich jak przeciąganie liny, dart, gra w piłkę. Uczestnicy bardzo aktywnie brali udział w grach i zabawach, po których mogli się zrelaksować przy ognisku, z ciepłą herbatą i upieczoną przez siebie kiełbaską. Podsumowaniem spotkania było wspólne odtańczenie przeboju pt. „Macarena”.

Duże zaangażowanie i otwartość młodzieży podczas imprezy pozwala mieć nadzieję, że podobny nastrój będzie towarzyszył innym aktywnościom zaplanowanym przez OHP.

Przywitanie przy ognisku
Przywitanie przy ognisku
Omówienie zasad z doradcą zawodowym
Omówienie zasad z doradcą zawodowym
Zawody w ciągnięciu liny
Zawody w ciągnięciu liny

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.