• Kontrast strony

Wakacje to najlepszy czas dla młodzieży uczącej się na zdobycie doświadczenia zawodowego. Od początku lipca do Młodzieżowego Centrum Kariery w Grudziądzu zgłasza się młodzież   w wieku od 15 do 25 lat, która poszukuje pracy stałej i wakacyjnej.

Zainteresowane osoby w pierwszej kolejności trafiają na konsultacje do doradcy zawodowego. Głównym tematem porad jest poprawne przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą oraz zasady skutecznego poszukiwania pracy. Młodzież uczy się tworzyć profesjonalne CV, które będzie wyróżniać się na tle innych ofert.

Z przygotowanymi dokumentami młodzież udaje się do pośrednika pracy w celu zapoznania się z aktualną sytuacją na lokalnym rynku pracy oraz uzyskania atrakcyjnej oferty pracy krótkoterminowej lub stałej.

Podczas indywidualnych informacji i porad z doradcą zawodowym, i pośrednikiem pracy przedstawiana jest również oferta rekrutacyjna Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.