• Kontrast strony

Aktywni górą! to program skierowany do osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje społeczno-emocjonalne oraz umiejętności zawodowe poprzez udział w precyzyjnie dobranych szkoleniach i kursach.

Zaczęliśmy od współpracy z doradcą, który pomógł wybrać najodpowiedniejsze formy rozwoju. Następnie uczestnicy mogli wybierać spośród szerokiej gamy kursów — od podstawowych z zakresu obsługi komputera, poprzez kursy dotyczące kreowania wizerunku, aż po specjalistyczne szkolenia zawodowe, takie jak projektowanie grafiki, obsługa kelnerska czy prawo jazdy kategorii B.

Projekt Aktywni Górą! jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i zapewnia skuteczny rozwój zawodowy dla wszystkich aktywnych uczestników.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.