• Kontrast strony

Mimo nieprzewidywalności majowej aury, udało nam się zwieńczyć tygodniowe przygotowania do Integracyjnego Pikniku Pokoju we Włocławku. Chociaż sobotni deszcz pokrzyżował plany – niedzielne popołudnie okazało się zdecydowanie bardziej łaskawe do zrealizowania tego wydarzenia!

Włocławski Hufiec Pracy był jednym ze współorganizatorów przedsięwzięcia – razem z partnerami, instytucjami edukacyjnymi oraz stowarzyszeniami z naszego miasta. Integracyjny Piknik Pokoju został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Włocławek. Popołudniem Park na Słodowie rozbrzmiał muzyką, śmiechem oraz gwarem społeczności polsko-ukraińskiej!

Młodzież naszego Hufca wraz z kadrą wychowawczą aktywnie uczestniczyła w przebiegu wydarzenia. Stanowisko promocyjne naszej jednostki przyciągnęło wiele uwagi nie tylko pod względem merytorycznym, promującym naszą ofertę na rok 2022/2023, ale także atrakcjami które zostały specjalnie przygotowane na ten dzień. Uczestnicy Pikniku, niezależnie od wieku, mogli wziąć udział w zabawach animacyjnych, otrzymać oryginalnie wymodelowane balony czy podziwiać olbrzymie bańki mydlane. Goście opuszczali nasze stanowisko nie tylko z uśmiechem na twarzy ale także z błyszczącymi tatuażami. Partnerzy pikniku również dołożyli wszelkich starań aby był to niezapomniany dzień. Młodzież szkolna otrzymała wyczerpujące informacje dotyczące korzyści płynących z włączenia się w szeregi Ochotniczego Hufca Pracy. Kadra wychowawcza oraz nasi uczestnicy z zaangażowaniem odpowiadali na wszelkie, nurtujące pytania zainteresowanych.

Integracyjny Piknik Pokoju sprawił, że choć na chwilę zniknęły wszelkie podziały. Zagościł wzajemny szacunek, wsparcie oraz chwila wytchnienia. Włocławska jednostka oprócz działań promocyjnych zapewniła również wiele atrakcji skierowanych do mieszkańców. Pozwoliło to lepiej ukazać Włocławski Hufiec Pracy lokalnej społeczności!

 

integracyjny_piknik_Wloclawek_3
integracyjny_piknik_Wloclawek_3
integracyjny_piknik_Wloclawek_4
integracyjny_piknik_Wloclawek_4
integracyjny_piknik_Wloclawek_5
integracyjny_piknik_Wloclawek_5
integracyjny_piknik_Wloclawek_6
integracyjny_piknik_Wloclawek_6
integracyjny_piknik_Wloclawek_7
integracyjny_piknik_Wloclawek_7

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.