• Kontrast strony

W dniu 19 lipca 2021 roku w Młodzieżowym Biurze Pracy w Toruniu zorganizowana została po raz kolejny Giełda Pracy dla młodzieży poszukującej pracy stałej lub krótkoterminowej.

Uczestnicy giełdy mieli okazję porozmawiać z przedstawicielem Agencji pracy HR oraz dowiedzieć się wszystkiego, co dotyczy zatrudnienia na stanowiskach: pakowacz, młodszy pakowacz, pracownik produkcji, młodszy monter. Młodzież zapoznała się także z  innymi ofertami pracy proponowanymi przez pośrednika pracy MBP i uzyskała informację o ofertach pracy za granicą w ramach EURES.

Giełdy pracy, które są organizowane przez pośrednika pracy w MBP w Toruniu są okazją do przedstawienia uczestnikom ważnych kwestii, o których muszą pamiętać podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz ich praw i obowiązków jako pracowników. Ponadto doradca zawodowy  zachęcił wszystkich do korzystania z usług proponowanych przez MCIZ w Toruniu. Rezultatem naszego spotkanie było zatrudnienie młodzieży, w tym Absolwentów OHP na proponowane stanowiska.

Zapraszamy na kolejne nasze przedsięwzięcia do MBP i MCIZ w Toruniu.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.