• Kontrast strony

W czasie ferii inowrocławscy uczestnicy mieli możliwość przyjemnie spędzić czas podczas zajęć przygotowanych specjalnie dla nich.

Podczas pięciodniowych spotkań młodzież miała możliwość wzięcia udziału w dniu gier planszowych, w zajęciach sportowych organizowanych zarówno w hufcu, jak i tych prowadzonych przez profesjonalną panią trenerkę. Dużą atrakcją okazały się zmagania kulinarne oraz warsztaty własnoręcznie robionych mydełek. Swoją kreatywnością uczestnicy mogli się wykazać podczas zajęć z dequpage.

Tegoroczna ,,Akcja Zima” była czasem spędzonym w miłym towarzystwie i dobrym nastroju. Po tak wspaniale i beztrosko przebytych chwilach, wszyscy wypoczęci i zrelaksowani wracają od przyszłego tygodnia do swoich obowiązków.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.