• Kontrast strony

W związku z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Seniora, który przypada na 14 listopada, młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Ząbkowicach Śląskich wraz z Panią Kierownik Krystyną Zerbok odwiedziła również Dzienny Dom „Senior Plus”, w którym spotkała się z podopiecznymi. Działalność Dziennego Domu polega na realizacji usług mających na celu pomoc osobom starszym w czynnościach dnia codziennego oraz innych usług wspomagających, dostosowanych do ich potrzeb, takich jak zajęcia edukacyjne, kulturalno-oświatowe, sportowo-rekreacyjne czy terapie zajęciowe. Nasza młodzież nigdy nie zapomina o osobach starszych, które są potrzebujące i samotne, ale również o takich które swój czas spędzają w Dziennym Domu Seniora. Uczestnicy Ośrodka przedstawili publiczności program artystyczny, wyśpiewując i recytując wspaniały repertuar oraz wręczyli upominki i kwiaty. Nie dało się ukryć łez wzruszenia oraz uśmiechów radości. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy naszym seniorom dodatkowo uprzyjemnić czas w ciągu dnia, zachowując pamięć i celebrując tak istotne święto jakim jest Dzień Seniora.

Tekst: Dominika Frączkowska – specjalista ds. administracji OSiW Ząbkowice Śl. Zdjęcia: Estera Zielińska – kierownik internatu OSiW Ząbkowice Śl. Wszystkie osoby widoczne na zdjęciach wyraziły zgodę na publikację wizerunku

Zdjęcia:

  1. Przywitanie seniorów
  2. Program artystyczny
  3. Przemowa Pani Kierownik17112023 zzz117112023 zzz217112023 zzz3

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.