• Kontrast strony
Reprezentacja Hufca Pracy z Wrocławia podczas wiosennych biegów przełajowych w Bystrzycy

W dniu 05 kwietnia 2024r. reprezentacja Hufca Pracy 1-47 we Wrocławiu z grupy oławskiej pod opieką wychowawcy Ryszarda Gosa wzięła udział w Wiosennych Gminnych Biegach Przełajowych. Biegi odbyły się pod patronatem Powiatowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych i Gminnego Szkolnego Związku Sportowego. W zawodach udział wzięły reprezentacje Szkół Podstawowych i Branżowych terenu Powiatu Oławskiego. Do udziału w biegach zaproszona została reprezentacja Hufca Pracy 1-47 grupa wychowawcza w Oławie, a jego celem było propagowanie i uczenie aktywnego wypoczynku oraz popularyzacja i utrwalanie nawyku biegania wśród młodzieży szkolnej. Przed startem opiekunowie grup wręczyli swoim podopiecznym karty startowe, które uprawniały do wzięcia udziału w biegach. Uczestnicy startowali w pięciu grupach wiekowych. Hufiec Pracy reprezentował 5 osobowy zespół. Uczestnicy 1-47 HP we Wrocławiu Bartosz Krasik, Kacper Nowak, Weronika Rogozińska, Rafał Sitarz, Dariusz Rachajski startujący w swoich grupach wiekowych. Uczestnik Bartosz Krasik zajął I miejsce a uczestnik Dariusz Rachajski zajął II miejsce, Weronika Rogozińska zajęła III miejsce natomiast Kacper Nowak zajął III miejsce. Podczas trwania wiosennych biegów przełajowych i pogoda i humor również wiosenny towarzyszyło wszystkim jej uczestnikom. Uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami oraz nagrodami rzeczowymi.
Reprezentacji Hufca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracował: wychowawca HP 1-47 Ryszard Gos