• Kontrast strony

Czas przedświąteczny w naszym hufcu to czas intensywnej pracy, ale trzeba znaleźć chwilę dla naszych absolwentów i miło spędzić czas. Powspominać razem spędzone chwile, wymienić się ciekawostkami i dowiedzieć się jak radzą sobie już w dorosłym życiu. Ich sukcesy są naszą radością. Naszym wspólnym celem jest satysfakcjonująca praca, a w jego osiągnięciu wspieraliśmy przez trzyletni okres naszych uczestników. Miło nam było spotkać się z naszą Karoliną – absolwentką, która wraz ze swoją koleżanką odwiedziły nas w ten wyjątkowy czas. Oprócz tego wykonały piękne zajączki, które posłużą do dekoracji naszej gazetki hufcowej i do kartek, które dostarczymy do instytucji z nami współpracującymi. W ten wyjątkowy czas życzymy naszym absolwentom spełnienia marzeń, a uczestnikom by po edukacji dołączyli do grona szczęśliwców.

Tekst: Jadwiga Hajduk-Stalica – komendant 1-7 HP Zdjęcia: Mateusz Kozielski – wychowawca 1-7 HP Zdjęcia : Spotkanie przedświąteczne z Karoliną- absolwentką 1-7 HP Dzierżoniów i jej koleżanką17042023 d517042023 d6

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.