,, Zdrowy styl życia, to jest wyłącznie mój wybór Na narkotyki nie dam się zwieść, to jest pewne! Żyję aktywnie, zdrowo w miłości do siebie, To recepta na szczęście, tego jestem pewien.” (tekst- uczestnicy HP Góra)

XXV Jubileuszowa Edycja Konkursu Wiedzy o Policji ,,Razem Bezpieczniej” w Ząbkowicach Śląskich przeszła już do historii. 28.11.2023 r. w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki odbył się finał wojewódzki konkursu, podczas którego każda drużyna miała wykonać jedno z trzech zadań o tematyce profilaktycznej pn .,,W życiu wybieram zdrowie, szczęście i marzenia, a nie agresję i uzależnienia.” Uczestnicy górowskiego Hufca Pracy mieli za zadanie napisać tekst oraz muzykę do w/w tematu. Nasi uczestnicy w składzie Adrian Łasisz, Adrian Janowiak oraz Oskar Stanisławski stanęli na wysokości zadania i napisali piękną piosenkę- manifest o zdrowym stylu życia jako wyborze na szczęście. Narkotykom mówią kategoryczne NIE!!! Utwór bardzo spodobał się publiczności, ponieważ chłopcy dostali bardzo gromkie brawa, ale także jury, które nagrodziło młodych wykonawców piękną statuetką oraz nagrodami rzeczowymi. Na zakończenie, przy aplauzie wszystkich zgromadzonych na scenę wjechał wspaniały oraz bardzo smaczny tort. Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za mile spędzony czas, a wszystkim uczestnikom konkursu za wspaniałe występy z przesłaniem. Oby trafiły do serc młodych ludzi.

Tekst i zdjęcia Anna Demkowicz wychowawca 1-2 Hufiec Pracy w Górze29112023 g129112023 g229112023 g329112023 g429112023 g5

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.