Uczestnicy dębnowskiego Hufca Pracy pomagają w zbieraniu pieniędzy na leczenie 8-letniego Kuby – który walczy z nowotworem mózgu.

Kuba jest mieszkańcem Dębna. To niewielka miejscowość i niewielka społeczność, dlatego ogromna tragedia, jaka spotkała chłopca poruszyła wszystkich mieszkańców, również młodzież z dębnowskiego Hufca. Nie trzeba było ich zachęcać. Nie trzeba było namawiać. Sami – z potrzeby serca – włączyli się w pomoc, w zbieraniu funduszy na leczenie Kuby.

Uczestnicy OHP zbierali makulaturę w miejscach swoich zawodowych praktyk oraz uczestniczyli w akcji zorganizowanej przez lokalną siłownię. Za każdy kilometr pokonany na bieżni – złotówka trafiła na leczenie Kuby.

2

Kubie pomóc może każdy. Dosłownie. Na Facebooku trwa licytacja przedmiotów, z których dochód przeznaczony będzie na kosztowną operację. Prowadzona jest również zbiórka internetowa, gdzie bezpośrednio można wpłacać pieniądze. Na leczenie Kuby potrzeba 1 500 000 zł!

3

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.