Najpiękniejsze kartki

Znamy już laureatów VII Ogólnopolskiego Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową, którego organizatorami byli Krajowe Duszpasterstwo Ochotniczych Hufców Pracy i Komenda Główna OHP.

Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Do Krajowego Duszpasterstwa wpłynęło 525 prac z 133 jednostek OHP z całej Polski. Jury w składzie Krajowy Duszpasterz OHP ks. prałat Jarosław Sroka, malarz ziemi częstochowskiej Tadeusz Goliszek oraz grafik Monika Wierzbicka przyznało pierwsze miejsce Martynie Habdas z 12-20 Hufca Pracy w Rybniku. Drugie miejsce zajęła – Zuzanna Laszczkowska z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Zwoleniu (Mazowiecka WK), trzecie – Mateusz Szczerba z 12-20 Hufca Pracy w Rybniku (Śląska WK), czwarte – Dominika Hrycaj z 1-33 Hufca Pracy w Bolesławcu (Dolnośląska WK), piąte – Dagmara Teper z 6-36 Hufca Pracy w Skomielnej Białej (Małopolska WK), szóste – Monika Weremko z 16-9 Hufca Pracy w Szczecinku (Zachodniopomorska WK).

Ponadto wyróżniono: Justynę Rąb z 9-15 Hufca Pracy w Tarnobrzegu (Podkarpacka WK), Adriannę Czajkę z 6-33 Środowiskowego Hufca Pracy w Nowym Sączu (Małopolska WK), Magdalenę Wojtek z 7-35 Hufca Pracy w Płońsku (Mazowiecka WK), Oliwię Milczewską z 4-2 Hufca Pracy w Krośnie Odrzańskim (Lubuska WK), Wiolettę Łukaszewicz z 11-7 Hufca Pracy w Gdańsku (Pomorska WK).

miejsce-1
I miejsce
miejsce-2
II miejsce
miejsce-3
III miejsce
miejsce-4
IV miejsce
miejsce-5
V miejsce
miejsce-6
VI miejsce

 

WYRÓŻNIENIA:

wyroznienie  wyroznienie11-1

 

wyroznienie1-1     wyroznienie1

 

wyroznienie1-11