Piłkarskie emocje

Na siedleckim Stadionie Miejskim rozegrano Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej OHP CAMP młodzieży z jednostek Mazowieckiej WK.

O miejsca na podium rywalizowały drużyny z hufców pracy z Garwolina, Pruszkowa, Siedlec, Mińska Mazowieckiego, Kozienic i żyrardowskiej filii z Grodziska Mazowieckiego, a także ośrodków szkolenia i wychowania w Radomiu i Jaciążku oraz reprezentacja zaprzyjaźnionego z siedlecką jednostką Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego z Węgrowa.

Na dwóch połowach boiska w tym samym czasie rozgrywano dwa dziesięciominutowe mecze drużyn z grupy A i B. Ostatecznie pierwsze miejsce na podium wywalczyła ekipa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, srebro zdobył team z hufca w Mińsku Mazowieckim, a brąz – piłkarze z OSiW w Radomiu.

Statuetki otrzymał również najlepszy zawodnik turnieju Jakub Wilczyński z hufca w Mińsku Mazowieckim, najlepszy strzelec – Daniel Sobieraj z OSiW w Radomiu oraz najlepszy bramkarz – Patryk Zawadzki z ZSP im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie.