Karaoke w rytmie disco

Tradycyjnie już, z końcem listopada w Podlaskiej WK organizowany jest wojewódzki konkurs karaoke.

W tym roku w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie wystąpiło 16 wokalistów, reprezentujących osiem jednostek opiekuńczo-wychowawczych. Rywalizowali oni w dwóch etapach. Pierwszy polegał na zaprezentowaniu uprzednio przygotowanego utworu, w drugim śpiewano piosenki wylosowane podczas konkursu. Tegorocznym motywem przewodnim były rytmy disco polo.

W skład komisji oceniającej wykonawców weszli wychowawcy – Robert Piotrowski z Hufca Pracy w Suwałkach oraz Grzegorz Biadun z Hufca Pracy w Grajewie. Wspierała ich ubiegłoroczna absolwentka Hufca Pracy Natalia Sidorczuk, która jeszcze rok wcześniej sama brała udział w konkursie.

Pierwsze miejsce przyznano Ewie Jagodzie Dorożyńskiej z Hufca Pracy w Suwałkach, drugie – Emilii Jastrzębskiej z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie, a III – uczestniczce Hufca Pracy w Kolnie Natalii Kuczyńskiej. Dyplomy i puchary wręczyły kierownik Zespołu ds. kształcenia, wychowania i refundacji Ewa Kosińska oraz kierownik OSiW w Wasilkowie Małgorzata Jarczewska.