flaga Ukrainy
  • Kontrast strony

Grafika przedstawiająca loga: Fundusze Europejskie dla Podlaskiego, Rzeczpospolita Polska, Dofinansowane przez Unię Europejską, Województwo Podlaskie

Za nami pierwsze spotkania w ramach szkolenia ESCO, które właśnie rozpoczęło się w Suwalskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży! To wyjątkowy czas pełen inspiracji, rozmów i pierwszych kroków w stronę rozwoju kompetencji potrzebnych w życiu zawodowym i codziennym. Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „WYstartujMY RAZEM” - III edycja, którego celem jest wspieranie młodych osób w zdobywaniu umiejętności cenionych na rynku pracy oraz budowaniu pewności siebie w wybranym zawodzie.

Podczas zajęć uczestnicy pracują m.in. nad:

  • efektywną komunikacją,
  • wzmacnianiem pewności siebie,
  • radzeniem sobie ze stresem,
  • współpracą i działaniem w zespole

Pierwsze zajęcia pokazały jedno – energii, zaangażowania i pozytywnej atmosfery zdecydowanie nie brakuje! Uczestnicy aktywnie biorą udział w ćwiczeniach i z dużą motywacją rozwijają swoje kompetencje pod okiem trenerów.

Projekt finansowany jest ze środków EFS+ w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021 - 2027.

Zdjęcie przedstawia grupę uczestników siedzących przy stole podczas zajeć. W tle widać rollup promujący projekt. Zdjęcie przedstawia grupę uczestników siedzących przy stole podczas zajeć. W tle widać rollup promujący projekt.

#WYstartujMYRazem #FunduszeEuropejskie #FunduszeUE

Artykuł sporządziła: Dembińska Ewelina –specjalista ds. programów
Zdjęcia: Ewelina Dembińska- specjalista ds. programów
Artykuł zatwierdziła: Elżbieta Augustynowicz –Dyrektor CEiPM w Suwałkach

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.