
Za nami pierwsze spotkania w ramach szkolenia ESCO, które właśnie rozpoczęło się w Suwalskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży! To wyjątkowy czas pełen inspiracji, rozmów i pierwszych kroków w stronę rozwoju kompetencji potrzebnych w życiu zawodowym i codziennym. Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „WYstartujMY RAZEM” - III edycja, którego celem jest wspieranie młodych osób w zdobywaniu umiejętności cenionych na rynku pracy oraz budowaniu pewności siebie w wybranym zawodzie.
Podczas zajęć uczestnicy pracują m.in. nad:
- efektywną komunikacją,
- wzmacnianiem pewności siebie,
- radzeniem sobie ze stresem,
- współpracą i działaniem w zespole
Pierwsze zajęcia pokazały jedno – energii, zaangażowania i pozytywnej atmosfery zdecydowanie nie brakuje! Uczestnicy aktywnie biorą udział w ćwiczeniach i z dużą motywacją rozwijają swoje kompetencje pod okiem trenerów.
Projekt finansowany jest ze środków EFS+ w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021 - 2027.

#WYstartujMYRazem #FunduszeEuropejskie #FunduszeUE
Artykuł sporządziła: Dembińska Ewelina –specjalista ds. programów
Zdjęcia: Ewelina Dembińska- specjalista ds. programów
Artykuł zatwierdziła: Elżbieta Augustynowicz –Dyrektor CEiPM w Suwałkach