• Kontrast strony
Zambrów: Bezpieczne wakacje z Policją

W dniu 13 czerwca 2024 roku w Szkole Doskonalenia Zawodowego w Zambrowie uczestnicy Hufca Pracy wzięli udział w spotkaniu z Policją w ramach bezpiecznych wakacji.

Sezon letni to szczególny czas dla całej rodziny. Wiele osób w lipcu i sierpniu wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje na koloniach, obozach czy innych wyjazdach, np. nad wodą czy w górach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Zwłaszcza, że to głównie rodzice są odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich pociech.

Policja przestrzegała młodzież o zachowaniu szczególnej ostrożności nad akwenami wodnymi, wspomniała o oznaczeniu wytyczonych oznakowanych miejsc do kąpieli.

Zambrów: Bezpieczne wakacje z Policją

Autor tekstu i zdjęć: Monika Kaczerska – wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.