• Kontrast strony
Łomża: Napisane obrazem i dźwiękiem

Lektura napisana obrazem i dźwiękiem to najnowsza ekranizacja powieści społeczno-obyczajowej „Chłopi” autorstwa Władysława Stanisława Reymonta. Uczestnicy Hufca Pracy w Łomży zapewniają, że warto obejrzeć adaptację powieści, która stanowi tak wiele inspiracji, aby rozmawiać o malarstwie, muzyce i polskich tradycjach.

Nowy film „Chłopi” w reżyserii DK Welchman i Hugh Welchmana podopieczni hufca z przyjemnością zobaczyli na dużym ekranie w kinie Helios. Przesłanie filmu jest uniwersalne, jest to opowieść o roli kobiety w społeczeństwie, życiu w zgodzie z cyklem pór roku, wykluczeniu, roli rodziny i nie tylko. „Polecamy gorąco” – to słowa młodzieży i kadry po zakończonej emisji filmu.

Łomża: Napisane obrazem i dźwiękiem Łomża: Napisane obrazem i dźwiękiem Łomża: Napisane obrazem i dźwiękiem

Autor tekstu: Anna Grzymkowska - wychowawca Hufca Pracy w Łomży
Zdjęcia: August Mrozowicz - wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.