Łomża: Na ratunek…

W ramach realizacji wojewódzkiego programu edukacyjno-profilaktycznego ,,Ekologia 365” uczestnicy Hufca Pracy w Łomży wzięli udział w akcji „Na ratunek!!!” mającej na celu zbiórkę kasztanów, które mają pomóc leśnym zwierzętom przetrwać zimę. Program  został zaprojektowany dla młodzieży w celu rozbudzenia w nich świadomości ekologicznej oraz zainspirowania do podejmowania działań pozytywnie wpływających na środowisko naturalne.

Podczas zbiorów uczniowie otrzymali informacje na temat potrzeb oraz form ochrony środowiska naturalnego. Młodzież wykazała się dużym zaangażowaniem i aktywnie włączyła się w pomoc zwierzętom. Zebrane surowce będą przekazane do Nadleśnictwa w Łomży.

Łomża: Na ratunek… Łomża: Na ratunek…

Autor tekstu i zdjęć: Alicja Florczyk – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.