Łomża: Na chwilę przed świętami

Uczestnicy Hufca Pracy w Łomży, uczniowie klasy III Branżowej Szkoły I z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży mieli okazję wyjścia do kręgielni „WOWBALL”. Zapoznawszy się z zasadami gry, młodzież ruszyła do zabawy. Podzieleni na zespoły uczniowie, świetnie się bawili, doskonaląc swoje umiejętności gry w kręgle.

Głównym celem i założeniem wyjścia było ukazanie alternatywnej formy spędzania czasu wolnego, integracja uczestników jak również propagowanie gry zespołowej jako odpoczynku od komputera. Gra w kręgle uczy dyscypliny oraz koncentracji. Uczestnicy mogli nauczyć się zasad gry opartych na uczciwej rywalizacji, oraz na rozwoju umiejętności związanych z osiąganiem celu. Rozegrano uczniowskie zawody, które pozwoliły wyłonić indywidualnego mistrza bowlingu. Czas spędzony w kręgielni był wspaniałą rozrywką.

Łomża: Na chwilę przed świętami

Autor tekstu i zdjęć: Aneta Zielińska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.