• Kontrast strony
Łomża: Mistrz strzelecki nie zawiódł

28 czerwca 2023 roku odbyło się podsumowanie działalności koła strzeleckiego „Beretta” Hufca Pracy w Łomży w roku szkolnym 2022/2023. W minionym roku największą popularnością cieszyły się zajęcia na strzelnicy. W ramach działalności koła młodzież mogła uczyć się strzelania, a także zapoznawała się z budową broni oraz podstawowymi zasadami bezpieczeństwa.

Z tej okazji impreza odbyła się na strzelnicy Klubu Sagittarius w Piątnicy. Po przeprowadzonym instruktażu BHP młodzież strzelała na otwartej przestrzeni, z broni kbks, do tarcz normalnych oddalonych 50 metrów od stanowisk strzeleckich. Po serii oddanych strzałów oraz po sprawdzenia ułożenia się trafień w tarczy wyłoniono zwycięzcę zawodów. Najlepszy wynik strzelecki 170 pkt uzyskał uczestnik Sokołowski Kacper – mistrz Polski, który we wrześniu mijającego roku szkolnego zdobył pierwsze miejsce w strzelaniu na Ogólnopolskich Zawodach Sportowych Młodzieży OHP w Pleszewie.

Łomża: Mistrz strzelecki nie zawiódł Łomża: Mistrz strzelecki nie zawiódł Łomża: Mistrz strzelecki nie zawiódł

Autor tekstu i zdjęć: August Mrozowicz – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.