• Kontrast strony
Łomża: Książka dla Seniora

4 czerwca 2024 roku młodzież z Hufca Pracy w Łomży przekazała podopiecznym Dziennego Domu Senior+ prowadzonego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomży książki zebrane podczas realizacji inicjatywy pod hasłem „Książka dla Seniora”. Inicjatywa zorganizowana została przez Hufiec Pracy w Łomży w ramach Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP pod nazwą „Siła jest w nas - pobaw się ze mną i poczytaj mi”.

W ramach przedsięwzięcia, które trwało od 6 do 31 maja, uczestnikom Hufca Pracy w Łomży udało się zebrać kilkadziesiąt książek o różnej tematyce, dzięki której każdy Senior znajdzie coś dla siebie do poczytania. Głównym celem inicjatywy było promowanie wśród młodzieży i seniorów czytania książek jako sposobu na spędzanie wolnego czasu, wzbogacenie słownictwa, rozwijanie wyobraźni jak również zachęcenie młodych ludzi do wolontariatu na rzecz innych ludzi.

Łomża: Książka dla Seniora Łomża: Książka dla Seniora

Autor tekstu i zdjęć: Aneta Zielińska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.