• Kontrast strony
Łomża: Kotyliony na Święto Flagi

Flaga Polski jest z nami we wszystkich ważnych chwilach. Podczas wydarzeń podniosłych i uroczystych, ale także w dni żałoby po stracie wybitnych i odważnych Polaków, w momentach wzruszeń i radości. Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej to święto, które obchodzimy 2 maja. Z tej okazji uczestnicy Hufca Pracy w Łomży własnoręcznie wykonali ponad 150 kotylionów, które następnie zostały przekazane dzieciom z Publicznego Przedszkola nr 10 w Łomży. Patriotyczne kokardy posłużyły przedszkolakom podczas uroczystego apelu przygotowanego z okazji Święta Flagi. Inicjatywa ta, była wspaniałą okazją do wyrażenia dumy z tego że jesteśmy Polakami, a Polska to nasza Ojczyzna!

Łomża: Kotyliony na Święto Flagi Łomża: Kotyliony na Święto Flagi Łomża: Kotyliony na Święto Flagi Łomża: Kotyliony na Święto Flagi

Autor tekstu: Anna Grzymkowska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży
Zdjęcia: Alicja Florczyk – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.