• Kontrast strony
Kolno: Wyjście na kręgle

W ramach programu edukacyjno-profilaktycznego „Jesteśmy aktywni!” uczestnicy Hufca Pracy w Kolnie wybrali się do kręgielni. Młodzi ludzie uczestniczyli w zmaganiach sportowych w dwóch grupach. Tego typu zawody zawsze budzą wśród młodzieży wiele emocji.

Młodzież bardzo chętnie uczestniczy w takich przedsięwzięciach i widać, że gra w kręgle sprawia im wiele radości. Wyjście na kręgielnie to nie tylko wyrabianie wśród uczestników nawyku zdrowej rywalizacji, ale także forma integracji grupy. Dzięki spotkaniom poza murami szkoły młodzież ma możliwość lepszego poznania się i wymiany doświadczeń. Pobyt na kręgielni sprzyjał również rozmowom wychowawczym. Wszyscy wspaniale się bawili, a po grze zasiedli do wspólnego stołu częstując się serwowaną w klubie pizzą.

Kolno: Wyjście na kręgle Kolno: Wyjście na kręgle Kolno: Wyjście na kręgle

Autor tekstu i zdjęć: Agnieszka Duda – p.o. komendanta Hufca Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.