Kolno: Wyjście na kręgielnię

Gra w kręgle, to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, dlatego w ramach nagrody za najaktywniejsze uczestnictwo w działaniach Hufca Pracy w Kolnie kadra wychowawcza zorganizowała dla uczestników spotkanie sportowo-integracyjne w kolneńskiej kręgielni.

Młodzież z ogromną radością wybrała się do kręgielni, chętnie uczestnicząc we wspólnej rywalizacji. Dla niektórych było to pierwsze w życiu zetknięcie się z taką formą sportu i rozrywki jednocześnie. Wspólne wyjście przyniosło młodzieży wiele radości i pozytywnych emocji. Dopisywały humory, a uśmiech nie znikał z twarzy, co jest potwierdzeniem, że takie spotkania, w których można pozwolić sobie na odrobinę beztroskiego luzu, trzeba organizować częściej.

Gra w kręgle to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu z przyjaciółmi. Dostarcza rozrywki, a przy tym uaktywnia specyficzne partie mięśniowe. Młodzież podczas gry rywalizowała ze sobą, grając na dwóch torach. Świetna zabawa, odrobina szaleństwa i dawkowane współzawodnictwo, pozwoliło wyzwolić w nich ducha walki. Wszyscy wspaniale się bawili, a po grze zasiedli do wspólnego stołu częstując się serwowaną w klubie pizzą.

To już kolejne wspólne wyjście na kręgle zorganizowane przez kadrę Hufca Pracy w Kolnie dla uczestników. Celem zajęć było zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej i przedstawienie ciekawych form spędzania czasu wolnego.

Kolno: Wyjście na kręgielnię Kolno: Wyjście na kręgielnię Kolno: Wyjście na kręgielnię

Autor tekstu: Przemysław Śniadach - wychowawca Hufca Pracy w Kolnie
Zdjęcia: Milena Samul - wychowawca Hufca Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.