Kolno: Wizyta studyjna w firmie Tomcar

W firmie Tomcar w Kolnie odbyła się wizyta studyjna, zorganizowana przez pośrednika pracy Młodzieżowego Centrum Kariery w Kolnie Martynę Chylińską. Wizyta w zakładzie pracy jest zawsze dobrą okazją do nawiązania kontaktu z potencjalnym pracodawcą oraz zachęca do rozmowy o wspólnych zainteresowaniach.

Uczniom zostały przedstawione podstawowe informacje na temat przedsiębiorstwa. Młodzież poznała też wymagania, jakie musi spełniać kandydat na stanowisku pracy mechanik pojazdów samochodowych. Uczestnikom został również przestawiony czas pracy i sytuacje z jakimi mechanik pojazdów samochodowych musi się mierzyć w pracy, a także zalety i wady pracy na wymienionym stanowisku.

Autor tekstu i zdjęcia: Martyna Chylińska – pośrednik pracy MCK w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.