• Kontrast strony
Kolno: Warsztaty wielkanocne

Kadra Hufca Pracy w Kolnie chcąc zachęcić młodzież do przeżywania świąt Wielkanocnych zorganizowała warsztaty wielkanocne. Była to również dobra okazja do podzielenia się rodzinnymi zwyczajami świątecznymi.

Uczestnicy w trakcie zajęć rozwijali swoją wyobraźnię twórczą oraz uzdolnienia artystyczne. Dobra atmosfera, która panowała wśród młodzieży sprzyjała powstawaniu pięknych stroików wielkanocnych. Tworzenie ich to nie tylko wspaniała okazja do wyrażenia swojej kreatywności, ale również głębszego zrozumienia tradycji i symboliki związanej z tym wyjątkowym świętem. Ponadto podczas spotkania wychowawcy rozmawiali z młodzieżą na temat tradycji związanych z obchodami najważniejszego święta chrześcijańskiego – Wielkanocy.

Warsztaty miały na celu zachęcić młodzież do osobistego przeżywania Świąt Wielkanocnych oraz do refleksji nad ich duchowym sensem. Tego typu zajęcia pobudzają wyobraźnię i angażują do wspólnej aktywności. Spotkanie przebiegło w miłej, radosnej i ciepłej atmosferze, a jego uczestnicy byli bardzo zadowoleni z efektów swojej pracy.

Kolno: Warsztaty wielkanocne

Autor tekstu i zdjęć: Agnieszka Duda – p.o. komendanta Hufca Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.