• Kontrast strony
Kolno: Warsztaty plastyczne –

W Hufcu Pracy w Kolnie odbyły się warsztaty plastyczne „Wytwórnia róż z serwetek”. Składanie serwetek w wymyślne wzory to prawdziwa sztuka. Do tego zadania potrzebne są bawełniane lub ewentualnie papierowe duże serwetki oraz wstążki do dekoracji. Pięknie złożona serwetka to prawdziwa ozdoba stołu. Może być dodatkiem do eleganckiego obrusu lub zdobić stół samodzielnie. Składanie serwetek jest proste — to tylko kilka szybkich ruchów, a taka niespodzianka może zaskoczyć rodzinę w czasie obiadu i być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych nakryć stołu.

Tym razem młodzież tworzyła róże z papierowych serwetek. Powstał cudowny kolorowy bukiet, który można wręczyć, jako prezent. Jest to też sposób na kreatywne wykorzystanie wolnego czasu, a także trening cierpliwości. Metoda składania serwetek pozwala całkowicie się wyłączyć, zrelaksować i oderwać nasze myśli od otoczeni. Niesie wiele korzyści dla naszego zdrowia. Warsztaty przebiegły w przyjaznej atmosferze, a na zakończenie uczestnicy stwierdziły, że jest to doskonała metoda wyciszenia, którą będą stosowali.

Kolno: Warsztaty plastyczne – "Wytwórnia róż z serwetek" Kolno: Warsztaty plastyczne – "Wytwórnia róż z serwetek"

Autor tekstu i zdjęć: Milena Samul – wychowawca w Hufcu Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.