• Kontrast strony
Kolno: Konkurs: „Najsprawniejszy w zawodzie – mechanik pojazdów samochodowych”

21 marca w Hufcu Pracy w Kolnie odbył się lokalny konkurs zawodowy „Najsprawniejszy w zawodzie – mechanik pojazdów samochodowych”, który skierowany był do uczestników ostatniego roku nauki zawodu w kategorii mechanik pojazdów samochodowych. Do konkursu przystąpiło sześciu uczniów Zespołu Szkół Technicznych. Rozwiązywali oni test wiedzy składający się z 40 pytań. Wychowawcy dopilnowali, aby wszyscy pisali samodzielnie, co przełożyło się na rzetelne wyniki i ocenę faktycznej wiedzy piszących. Najwięcej punktów uzyskał uczestnik Paweł Duda i to on będzie reprezentował kolneński Hufiec Pracy w konkursie na etapie wojewódzkim. Drugie miejsce zajął Norbert Baczewski. Test był sprawdzianem dotychczas nabytej wiedzy z zakresu swojej profesji, jak również przygotowaniem do egzaminu zawodowego.

Kolno: Konkurs: „Najsprawniejszy w zawodzie – mechanik pojazdów samochodowych” Kolno: Konkurs: „Najsprawniejszy w zawodzie – mechanik pojazdów samochodowych”

Autor tekstu i zdjęć: Przemysław Śniadach – wychowawca w Hufcu Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.