• Kontrast strony
Kolno: Dzień Wszystkich Fajnych

Uczestnicy Hufca Pracy w Kolnie świętowali „Dzień Wszystkich Fajnych”. To nie tylko okazja do celebrowania własnej wartości, ale również do dzielenia się pozytywnym podejściem do życia z innymi. Czasem w biegu codzienności zapominamy o tym, jak ważne jest dzielenie się uśmiechem, życzliwością i dobrym słowem.

„Dzień Wszystkich Fajnych” był okazją do zorganizowania spotkania spędzonego na rozmowach, śmiechu oraz grach i zabawach świetlicowych. Ponadto wychowawca z hufca wyjaśnił młodym ludziom, iż pozytywne myślenie i dobre samopoczucie mają ogromny wpływ na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Badania naukowe wielokrotnie potwierdziły, że ludzie, którzy praktykują pozytywne podejście do życia, radzą sobie lepiej ze stresem, są bardziej kreatywni i mają lepsze relacje z innymi. Dlatego warto zadbać o swoje emocje nie tylko dzisiaj, ale przez cały rok.

Kolno: Dzień Wszystkich Fajnych

Celem obchodów „Dnia Wszystkich Fajnych” była refleksja nad własnym życiem, postawieniu sobie nowych celów i podjęciu kroków w kierunku ich realizacji.

Autor tekstu i zdjęć: Agnieszka Duda – p.o. komendanta Hufca Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.