• Kontrast strony
Hajnówka: Hufcowy konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną 2024

Uczestnicy Hufca pracy w Białymstoku wzięli udział w hufcowym konkursie plastycznym na kartkę wielkanocną 2024. Poszły w ruch kredki, mazaki, farbki, wycinanki i piórka. Każdy uczestnik dwoił się i troił, aby jego kartka przyciągnęła uwagę komisji konkursowej, ponieważ wyróżnione prace będą reprezentować jednostkę na etapie wojewódzkim w Podlaskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP w Białymstoku.

Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną jest doskonałą okazją do kształtowania aktywnej postawy młodzieży wobec tradycji kulturowej i chrześcijańskiej związanej ze Świętami Wielkanocnym oraz do pobudzenia wyobraźni i rozwijania wrażliwości plastycznej uczestników Hufca Pracy.

Hajnówka: Hufcowy konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną 2024

Autor tekstu i zdjęć: Emilia Siegień – wychowawca Hufca Pracy w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.