• Kontrast strony
Grajewo: Wspólne przeżycia, wirtualne światy – gramy w gry online!

W ostatni piątek Hufiec Pracy w Grajewie stał się areną dla pasjonatów wirtualnej rozrywki. Młodzież, uczestnicy Hufca, zebrali się w sali komputerowej, aby wspólnie odkrywać fascynujący świat gier online.

Hufiec Pracy od lat jest miejscem, gdzie młodzi ludzie mogą rozwijać swoje pasje, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie. Tym razem kadra postanowiła przybliżyć młodzieży świat gier online, zapewniając im nie tylko rozrywkę, ale również możliwość nauki i integracji. Spotkanie w sali komputerowej było pełne entuzjazmu i radości. Od dynamicznych strzelanek po strategiczne symulacje - każdy mógł znaleźć coś dla siebie i dołączyć do drużyny, która odpowiadała jego stylowi gry.

Młodzież dzieliła się wskazówkami, strategiami i pomysłami, co pozwoliło im lepiej poznać świat gier i rozwijać swoje umiejętności. Poza samą rozgrywką, wydarzenie to przyniosło również możliwość rozwijania umiejętności interpersonalnych, takich jak komunikacja, współpraca i rozwiązywanie problemów w zespole. Gry online stały się nie tylko sposobem na relaks, ale także platformą do nauki i rozwoju. W trakcie spotkania młodzież miała również szansę na dyskusje na temat odpowiedzialnego korzystania z technologii, bezpieczeństwa online oraz znaczenia fair play w grach. Była to okazja do refleksji nad etycznymi aspektami wirtualnej rozrywki i budowania pozytywnych relacji w środowisku online.

Grajewo: Wspólne przeżycia, wirtualne światy – gramy w gry online!

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Laska – wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.