• Kontrast strony
Grajewo: Rozrywka, edukacja, integracja – gramy w planszówki

Gry planszowe to doskonała forma rozrywki, która przynosi wiele korzyści. Uczestnicy Hufca Pracy w Grajewie wspólnie z kolegami i koleżankami  branżowej szkoły w Wojewodzinie po raz kolejny skorzystali z takiej możliwości wspólnej zabawy. Przedsięwzięcie zgromadziło zarówno zapalonych graczy, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z planszówkami.

Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję spróbować swoich sił w różnego rodzaju grach planszowych, od klasycznych tytułów po nowoczesne produkcje. Na stole pojawiły się m.in. popularne gry takie jak „Kocham Cię Polsko”, „5 sekund” czy „Jenga”. Atmosfera podczas spotkania była niezwykle przyjazna i pełna emocji. Młodzież dzieliła się swoimi strategiami, śmiała się z zabawnych sytuacji, które miały miejsce podczas gry, i cieszyła się wspólnymi chwilami.

Planszówki są świetnym sposobem na odprężenie się i relaks w dniu pełnym obowiązków. Zapewniają one rozrywkę, która pozwala oderwać się od codziennych trosk i stresów. To także rozwijanie umiejętności takich jak logiczne myślenie czy współpraca w grupie.

Grajewo: Rozrywka, edukacja, integracja – gramy w planszówki Grajewo: Rozrywka, edukacja, integracja – gramy w planszówki Grajewo: Rozrywka, edukacja, integracja – gramy w planszówki Grajewo: Rozrywka, edukacja, integracja – gramy w planszówki Grajewo: Rozrywka, edukacja, integracja – gramy w planszówki

Autor tekstu i zdjęć: Anita Suchodolska – wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.