• Kontrast strony
Grajewo: Ognisko – czyli tworzymy wspólne wspomnienia

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, a dla uczestników z ostatnich klas wiąże się to z zakończeniem nauki w Szkole Branżowej i trudnym czasem pożegnań. Uczestnicy Hufca Pracy w Grajewie, uczący się w klasie IIIa zebrali się we wtorkowe przedpołudnie na terenie Zespołu Szkół w Wojewodzinie, aby wspólnie spędzić czas przy ognisku, zrelaksować się i na chwilę zapomnieć o trwających, lub dla niektórych zakończonych już egzaminach zawodowych.

Wolny czas wypełniono grami zespołowymi, które nie tylko integrowały uczestników, ale również zapewniły dużo śmiechu i radości. Od zabaw sportowych po zespołowe gry planszowe, każdy miał szansę na aktywny udział i zabawę, tworząc tym samym niezapomniane wspomnienia. To spotkanie upłynęło nie tylko pod znakiem zabawy i relaksu, ale również stanowiło symboliczne pożegnanie z dotychczasowym etapem edukacji.

Tego dnia młodzi ludzie nie tylko tworzyli wspomnienia, ale również budowali więzi i wzmacniali poczucie wspólnoty, które będzie im towarzyszyć w kolejnych etapach życia. Hufiec Pracy w Grajewie stara się nie tylko wspierać młodzież w ich edukacji i rozwoju zawodowym, ale również umożliwia im budowanie wartościowych relacji i wspomnień, które zostaną na długo w ich sercach.

Grajewo: Ognisko – czyli tworzymy wspólne wspomnienia Grajewo: Ognisko – czyli tworzymy wspólne wspomnienia

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Laska – wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.