• Kontrast strony
Grajewo: Autoprezentacja na rozmowie kwalifikacyjnej

W Zespole Szkół w Wojewodzinie podczas zajęć z doradcą zawodowym uczestnicy zdobywają wiedzę na temat przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej. Aby zdobyć zatrudnienie, młodzież musi podejmować szereg działań, tj. systematyczne sprawdzanie pojawiających się ofert pracy, uruchomienie sieci wsparcia znajomych, przyjaciół i instytucji rynku pracy, a następnie przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych i odbywanie spotkań z pracodawcą.

Doradca zawodowy Młodzieżowego Centrum Kariery w Grajewie wspiera uczestników, uświadamia, jak ważne jest pozytywne zaprezentowanie się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na jakie elementy należy zwrócić szczególną uwagę, czym się pochwalić,  jak się ubrać, aby uzyskać zatrudnienie.

Autor tekstu: Rutkowska Krystyna  – doradca zawodowy MCK w Grajewie
Zdjęcie: Magdalena Laska – wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.