• Kontrast strony
Grajewo: „Aktywni górą”- Kreowanie profesjonalnego wizerunku dla młodych pracowników

Uczestnicy projektu „Aktywni górą!” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego wzięli udział w warsztatach, których celem była pomoc młodym pracownikom w kreowaniu profesjonalnego wizerunku, co jest kluczowym elementem osiągnięcia sukcesu na współczesnym rynku pracy. Warsztaty obejmowały kompleksową usługę stylisty, zakupy ubioru i metamorfozy, by pomóc uczestnikom zyskać pewność siebie i dobrze przygotować się do wejścia na ścieżkę zawodową. Uczestnicy mieli okazję spotkać się z wykwalifikowaną stylistką.

W trakcie indywidualnych konsultacji specjalistka dokładnie analizowała preferencje, osobowość i typ sylwetki każdego uczestnika. Dzięki temu możliwe było ustalenie unikatowego stylu, który najlepiej podkreślał indywidualne cechy każdej osoby. Po zrozumieniu stylu osobistego uczestnicy zostali zaproszeni na wspólne zakupy ubrań w sklepach oferujących odpowiednie dla nich modele i fasony. Stylista służył pomocą w doborze garderoby, która nie tylko była estetyczna, ale także odpowiednia w związku z przygotowaniem się do rozmowy o pracę. Następnie przyszedł czas na metamorfozę! Profesjonalny fryzjer i wizażysta pracowali nad uczestnikami, aby podkreślić ich naturalne piękno i nadać odpowiedni wygląd do nowej garderoby. Ta część warsztatów była nie tylko zmianą zewnętrznego wyglądu, ale także sposobem na wzrost pewności siebie i zrozumienie, że każdy z uczestników ma w sobie ogromny potencjał.

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu profesjonalny wizerunek odgrywa kluczową rolę w budowaniu pozytywnego pierwszego wrażenia. Dbanie o odpowiednią prezencję nie tylko wpływa na to, jak nas postrzegają inni, ale także na to, jak sami się czujemy i prezentujemy. Warto zrozumieć, że wizerunek to nie tylko zewnętrzne aspekty, takie jak ubiór i wygląd, ale również pewność siebie, umiejętność komunikacji i zachowanie. To wszystko razem stanowi klucz do osiągnięcia sukcesu w karierze.

Grajewo: „Aktywni górą”- Kreowanie profesjonalnego wizerunku dla młodych pracowników Grajewo: „Aktywni górą”- Kreowanie profesjonalnego wizerunku dla młodych pracowników Grajewo: „Aktywni górą”- Kreowanie profesjonalnego wizerunku dla młodych pracowników Grajewo: „Aktywni górą”- Kreowanie profesjonalnego wizerunku dla młodych pracowników Grajewo: „Aktywni górą”- Kreowanie profesjonalnego wizerunku dla młodych pracowników Grajewo: „Aktywni górą”- Kreowanie profesjonalnego wizerunku dla młodych pracowników hpg kreowanie wizerunku 24072023 09 Grajewo: „Aktywni górą”- Kreowanie profesjonalnego wizerunku dla młodych pracowników

Autor tekstu: Magdalena Laska – opiekun grupy
Autorzy zdjęć: Magdalena Laska – opiekun grupy, Dorota Lange- stylistka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.