• Kontrast strony
Grajewo: Akcja – integracja

Wspólnota jest jednym z filarów naszego społeczeństwa, który jest niezwykle ważny. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy technologia i codzienne obowiązki często oddzielają nas od kontaktu z innymi, tworzenie relacji i integrowanie się z ludźmi staje się kluczowym aspektem naszego życia. W ostatnim czasie klasa 3 Szkoły Branżowej postanowiła zrobić coś wyjątkowego. Aby pielęgnować więzi międzyludzkie, wzięła udział w ognisku, które okazało się nie tylko źródłem ciepła, ale także źródłem radości i wspólnoty. Wybór miejsca na ognisko nie był przypadkowy. Uczestnicy postanowili wybrać się na pobliski teren rekreacyjny, gdzie mogli cieszyć się świeżym powietrzem i przyrodą.

Jednym z głównych celów tego ogniska było zbliżenie się ze sobą jako grupa. Klasa 3 ma przed sobą intensywny okres nauki i przygotowywania się do egzaminów końcowych, co sprawia, że czas na relacje społeczne będzie ograniczony. Ognisko stało się doskonałą okazją do rozmów, dzielenia się historiami i budowania jeszcze silniejszych więzi. Ognisko przypomniało nam, że życie nie skupia się tylko na obowiązkach i nauce. To także chwile, które spędzamy razem z przyjaciółmi, tworząc wspomnienia, które pozostają z nami na zawsze. To także dowód na to, że nawet w 3 klasie Szkoły Branżowej, gdzie nauka, praktyka zawodowa i egzaminy końcowe są priorytetem, można znaleźć czas na integrację i budowanie relacji.

Grajewo: Akcja – integracja Grajewo: Akcja – integracja

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Laska – wychowawca w Hufcu Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.