Białystok: Święto w ZSZ nr 5

W Zespole Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku im. Generała Ignacego Prądzyńskiego odbyła się uroczystość Dnia Patrona Szkoły połączona z oficjalny oddaniem szkoły po generalnym remoncie. Uroczystość zgromadziła liczne grono gości, uczniów szkoły w tym uczestników Hufca Pracy w Białymstoku, dyrekcję szkoły i nauczycieli.

Program obchodów obejmował uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów, rozstrzygnięcie konkursu o Patronie szkoły oraz wręczenie statuetek „Super Ignasia” zasłużonym na rzecz szkoły, jak też dla wyróżniającego się nauczyciela i ucznia. Imprezę zakończyła ceremonia przecięcia wstęgi oficjalnie otwierająca „podwoje” do „nowej szkoły”. Następnie odbyło się zwiedzanie placówki i degustacja świątecznego tortu ufundowanego przez naszego pracodawcę Cukiernię Kryszeń specjalnie na tę uroczystość. Pycha!

Białystok: Święto w ZSZ nr 5 Białystok: Święto w ZSZ nr 5 Białystok: Święto w ZSZ nr 5 Białystok: Święto w ZSZ nr 5

Autor tekstu: Jolanta Powichrowska - komendant Hufca Pracy w Białymstoku
Zdjęcia: Jolanta Powichrowska - komendant Hufca Pracy w Białymstoku, Marzena Adamiuk - nauczyciel ZSZ Nr 5

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.