Białystok: Powrót do szkoły

4 września uczestnicy Hufca Pracy w Białymstoku brali udział w uroczystej inauguracji roku szkolnego 2023/2024 w ZSZ Nr 5. Po oficjalnym przywitaniu przybyłych gości i wszystkich zebranych pani Dyrektor, gratulowała pierwszoklasistom wyboru szkoły i życzyła satysfakcji oraz sukcesów na nowym poziomie kształcenia. Uroczystość zakończyła się rozejściem się uczniów wraz z wychowawcami do klas na spotkania organizacyjno-porządkowe. Nowy rok szkolny został rozpoczęty, dołączamy się do życzeń i trzymamy kciuki za wszystkich!

Białystok: Powrót do szkoły Białystok: Powrót do szkoły

Autor tekstu: Irena Piekut – mł. wychowawca w Hufcu Pracy w Białymstoku
Autor zdjęć: Jolanta Powichrowska – komendant Hufca Pracy w Białymstoku, Irena Piekut – mł. wychowawca w Hufcu Pracy w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.