Aktywni Górą

Na początku lutego 2023 roku, w Młodzieżowym Centrum Kariery i Hufcu Pracy w Śremie rozpoczęły się kolejne spotkania w ramach II etapu projektu „Aktywni górą!”.

W tym czasie doradca zawodowy przy aktywnym udziale uczestników projektu stworzą wspólnie Indywidualny Plan Działania, który ma na celu określenie własnej ścieżki rozwoju. Podczas spotkań z doradcą zawodowym młodzież ustala konkretne cele i działania do realizacji. Na tym etapie, uczestniczki projektu wykazują się dużym zaangażowaniem i chęcią współpracy. Młodzież ma również świadomość, że wszystkie podjęte działania służą nabyciu przez nie dodatkowych kompetencji społeczno – zawodowych, a w niedalekiej przyszłości zaowocują zdobyciem wymarzonej pracy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

OHP FB cover 1

Tekst i Zdjęcia: Karolina Szewczyk

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.