• Kontrast strony

Aktywni Górą

Realizacja działań w ramach projektu „Aktywni górą!” w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Koninie nadal trwa. Wykonywanie kolejnych celów szczegółowych zaplanowanych w Indywidualnym Planie Działań uczestnika to aktualnie identyfikacja potrzeb wspierających zatrudnienie.

Jest to działanie do samodzielnej realizacji przez uczestnika. Przy wsparciu doradcy zawodowego przyszli absolwenci sporządzają dokumenty aplikacyjne, spotykają się z pośrednikiem pracy, aby między innymi poznać lokalny rynek pracy pod kątem poszukiwania zatrudnienia, analizują bazę pracodawców zatrudniających pracowników z branży gastronomicznej i mechanicznej.

Zaplanowane w projekcie wsparcie szkoleniowe pozwala nie tylko na uzyskanie kompetencji twardych, ale rozwija młodych uczestników w jakże istotnym obszarze kompetencji społecznych.

OHP FB cover 3

Tekst: Aneta Karmowska
Zdjęcia: Iwona Balcerzak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.