
W Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Tarnobrzegu zostały przeprowadzone dla dziesięciu uczestników projektu „Aktywni górą!” kolejne zajęcia z poradnictwa zawodowego w formie indywidualnej.
Doradca zawodowy przeprowadził z młodzieżą spotkania dotyczące wzmocnienia motywacji uczestników w realizacji celów zawodowych związanych z wdrażaniem Indywidualnego Planu Działania. Następnym etapem projektu będzie szkolenie w zakresie umiejętności i kompetencji społecznych zgodnie z klasyfikacją ESCO oraz kursy prowadzące do uzyskania umiejętności i kwalifikacji zawodowych.
Projekt jest finansowany z PO WER w ramach wsparcia Działania 1.3 Wsparcie osób młodych znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji.
Tekst i zdjęcia: Anna Wiącek-Siek - specjalista ds. programów