Już po raz kolejny uczestniczka Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Szamocinie wzięła w akcji "Życie jest cudem – Święta Bożego Narodzenia w rodzinie OHP". Uczestniczka Amelia wraz ze swoją dwuletnią córeczką uczestniczyła w spotkaniu wigilijnym, które miało miejsce w dniu 20 grudnia 2023 roku.

Podczas uroczystości Pani Grażyna Tirfeld – Kierownik Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Szamocinie wręczyła kartę podarunkową i Świąteczną Kartkę z życzeniami od Komendanta Głównego Ochotniczych Hufców Pracy. Młoda mama ze wzruszeniem odebrała prezent i serdecznie podziękowała. Podczas uroczystości córka uczestniczki spotkała Gwiazdora, a w kontakcie z nimi była bardzo śmiała.

Akcja "Życie jest cudem – Święta Bożego Narodzenia w rodzinie OHP" ma na celu zwrócenie uwagi na rodzicielstwo, które jest bardzo ważną wartością.

Życie jest cudem Szamocin 22.12.2023 2
Życie jest cudem Szamocin 22.12.2023 3

Tekst i zdjęcia: Natalia Ptakowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.