Tak się złożyło, że dopiero na początku lutego dotarła do Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie uczestniczka z synem i partnerem, by odebrać świąteczny upominek, ufundowany przez Komendę Główną OHP, która realizuje program "Życie jest cudem".

Magda ze swoją rodziną mieszka w Poznaniu, wychowują synka i myśli o uzupełnieniu wykształcenia. Podczas spotkania toczyły się interesujące rozmowy na temat dalszych planów, radzenia sobie z rzeczywistością i możliwością podjęcia pracy. W spotkaniu brała udział Kierownik Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie, pedagog i doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery.

Kierownik jednostki – Pani Grażyna Kozanecka przekazała na ręce Magdy życzenia oraz upominki w formie kart podarunkowych, które wywołały na twarzach rodziców uśmiech i zadowolenie. Młodzi rodzice ujęli kadrę ośrodka swoją dojrzałością, odpowiedzialnością i troską o zapewnienie jak najlepszej przyszłości dla siebie i swojego synka. 

Tekst: Grażyna Kozanecka
Zdjęcia: Alina Maciejewska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.