W dniu 19 grudnia 2023 roku w Hufcu Pracy w Kaliszu odbyło się spotkanie pod nazwą "Życie jest cudem". Było ono zorganizowane dla uczestniczki jednostki, która niedawno została mamą.

W tegorocznej akcji uczestniczka i jej synek otrzymali prezent świąteczny ufundowany przez Komendanta Głównego OHP – dwie karty podarunkowe, a także piękną, bożonarodzeniową kartkę z życzeniami.

Podczas spotkania panowała niezwykle miła atmosfera. Światło choinki, kolędy w tle i pierniki zapewniły świąteczny klimat. Czas minął na rozmowach o nowej roli uczestniczki i jej planach na przyszłość.

– Nie spodziewałam się takiego prezentu. Jest mi bardzo miło, że ktoś pamiętał nie tylko o mnie, ale przede wszystkim o moim dziecku – to niezwykły i wzruszający gest – wyznała Zuzanna Binek – uczestniczka spotkania.         

Tekst: Daria Kobza
Zdjęcia: Marek Papiewski

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.