Upalne dni sprawiły, że park, w którym mieści się Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Niechanowie jest miejscem ochłody i ulgi. Na zaproszenie kierownictwa ośrodka ochoczo odpowiedziały maluszki z Przedszkola "Kajtek" z Niechanowa, dla których w ramach Akcji Lato zorganizowano zwiedzanie Pałacu, gry i zabawy na łonie natury.

Dwudziestoosobowa grupa dzieci miała za zadanie narysować niechanowski pałac kredą na asfalcie, brała udział w przeróżnych drużynowych grach z piłką czy woreczkami. To była świetna zabawa i mile spędzony wakacyjny czas. Następnie dzieci zwiedziły wnętrze pałacu, gdzie wychowawcy opowiedzieli o jego historii. Uczestnicy spotkania otrzymali drobne upominki w formie opasek odblaskowych z logo Ochotniczych Hufców Pracy, baloniki oraz słodycze. To nie jedyne takie spotkanie, w ramach współpracy takich odwiedzin nie zabraknie zarówno do końca wakacji, jak i w roku szkolnym.

20.07.2023 Niechanowo

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Cyganek

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.