Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a tym samym tegoroczne wakacje dobiegają końca. Pogoda sprzyja, tak więc cały czas można korzystać z jej uroków. 23 sierpnia 2023 roku w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Szamocinie odbyło się ostatnie spotkanie w ramach Akcji Lato z OHP.

Tym razem pod nazwą – Zajęcia sportowe dla każdego. Podczas wydarzenia zostały zorganizowane gry i zabawy na boisku wielofunkcyjnym. Nie brakowało pomysłów na różnego typu aktywności: tenis ziemny, siatkówka, gimnastyka. Jak zwykle najwięcej miłośników miała gra w "zbijaka" oraz w piłkę nożną. Spotkanie było doskonałą okazją do poprawy kondycji fizycznej oraz ruch na świeżym powietrzu. Na koniec przedsięwzięcia wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku. Podczas spotkania młodzież wymieniała się wspomnieniami z wakacji. Każdy miał inne doświadczenie, ale wszyscy zgodnie stwierdzili, że wakacje minęły za szybko.

– Cieszymy się, że nasze tegoroczne przedsięwzięcia mogły zostać zrealizowane. Każdego roku staramy się organizować coś nowego, co jak widać, jest dobrze odbierane przez uczestników Akcji Lato z OHP – podsumowała kadra Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Szamocinie.

24.08.23 Szamocin

Tekst i zdjęcia: Natalia Ptakowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.