Piłka siatkowa to dyscyplina sportu, która zwiększa ogólną wydolność organizmu oraz koordynację ruchową. Pozytywnie wpływa również na umysł i ciało.

W związku z korzyściami płynącymi z uprawiania tej dyscypliny w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni rozpoczęły się treningi powyższego sportu drużynowego. W formowanym zespole grają także dziewczęta z Hufca Pracy we Wrześni.

Celem spotkań jest przygotowanie zawodniczek do udziału w Powiatowych Zawodach Szkół Ponadpodstawowych we Wrześni w piłce siatkowej, które odbędą się w najbliższym czasie. Uczestniczki bardzo chętnie biorą udział w zajęciach i wytrwale trenują, chcąc zdobyć na zawodach najwyższe miejsce na podium.

Tekst i zdjęcie: Ewa Kajewska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.