Wyróżniamy różne rodzaje aktywności fizycznej, w trakcie której można nie tylko rozruszać swoje ciało, ale także nauczyć się zdrowej rywalizacji, a co najważniejsze dobrze się bawić.

Gra w kręgle to jedna z zabaw ruchowych, które nie wymagają od uczestników specjalnych umiejętności, a łatwość, prostota i współzawodnictwo, powodują, że jest to gra lubiana przez ogromną liczbę ludzi na całym świecie. Dlatego, w imię dobrej zabawy i wspólnej integracji, kadra Hufca Pracy we Wrześni wraz z uczestnikami zorganizowała wyjście na miejską kręgielnię, która mieści się w Hotelu Kosmowski.

Młodzież w grupach sześcioosobowych rozgrywała widowiskowe starcia między sobą, dopingując się i doceniając wzajemnie. Był śmiech, krzyk, zaskoczenie i nadzieja. A na koniec wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia grupowego.

27.09.23 HP Wrzesnia

Tekst: Martyna Pietryga
Zdjęcia: Martyna Pietryga, Dariusz Bibel

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.