• Kontrast strony

Dnia 28 maja 2024 roku zorganizowano wyjazd uczestników Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Próchnowie do Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego Wielspin w Wągrowcu na kręgle. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku oraz zainteresowanie uczestników ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja środowiska młodzieży w różnym przedziale wiekowym oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.

Uczestnicy mieli możliwość przekonać się, że grupowa rywalizacja na torze idzie w parze z dobrą zabawą. Młodzież uczyła się także kulturalnego zachowania w miejscach publicznych.

Wyjazd na kręgle był wspaniałą rozrywką dla uczestników, godzinna gra okazała się niezwykle wciągająca i dostarczająca młodzieży niezapomnianych wrażeń. Po powrocie do Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Próchnowie uczestnicy nie kryli zadowolenia i wyrażali chęć szybkiego powrotu na tor.

Tekst i zdjęcia: Janina Trybulska, Ilona Żuchowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.